Valthe

Smartlappenkoor treedt op in Valthe

Op zaterdag 21 oktober aanstaande treedt smartlappenkoor Heerlijk Leed uit Emmen op in Ons Dorpshuis in Valthe. Het aanstekelijke repertoire staat garant voor een fantastisch avondje uit!
Deel dit bericht
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Inhoud

Het smartlappenkoor bestaat al 25 jaar en gedurende al die jaren hebben vele mensen genoten van de uiteenlopende klassiekers die zij ten gehore brengen. Liederen over verloren gegane liefdes, overspelige huwelijkspartners, drankzucht, oorlog, nostalgische herinneringen en andere tragische gebeurtenissen.

Zing mee met bekende smartlappen als ‘Vaderlief’ en ‘Ik Verscheurde je Foto’ en geniet van een fantastische avond vol klassiekers!

Het concert begint om 20:00 uur. Kaartjes kosten €5,- en zijn verkrijgbaar in de voorverkoop aan de bar van Ons Dorpshuis. Je kunt ze ook reserveren door hier een mailtje heen te sturen  of ‘s avonds bij binnenkomst in de zaal.

Meer info? Neem een kijkje op www.heerlijkleed.nl

Laat van je horen
0 0 stemmen
Article Rating
Abonneer
Laat het weten als er
guest
0 Comments
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Ook interessant